TÖÖPAKKUMISED

Heal spetsialistil on meeskonnas alati suur väärtus!

Meiega liitudes on Sul võimalus panustada rohepöördesse ning oma ideid teoks teha!

Kui Sul on vastav haridus, siis kandideeri meile ja saa osaks spetsialistidest koosnevast meeskonnast.
Meil on hübriid-töövorm ehk saab nii kontoris kui ka kodus töötada.

Kui hetkel sobivat vaba ametikohta ei leidnud, aga tunned huvi meie ettevõttes töötamise vastus, siis
kutsume ikka Sind saatma oma CVd meile.

Email: personal@deltaE.ee

Telefon: +372 5625 0201

Hetkel aktiivsed pakkumised

Kui Sulle meeldib kütte-, jahutus- ja ventilatsioonisüsteemide auditeerimine ning oled tugevate tehniliste teadmistega, siis ootame Sind liituma oma meeskonnaga.

Loe rohkem

Kui Sulle meeldivad automaatsüsteemid ja programmeerimise alused ning räägid suurepäraselt eesti ja inglise keelt, siis liitu meie meeskonnaga. Sinu rolliks saab olema hoonete haldussüsteemide seadistamine, visualiseeringute loomine ja hooneautomaatika lahenduste arendamine. Pakume Sulle põnevaid projekte ja mitmekülgseid väljakutseid erinevate süsteemidega. Kandideeri kohe!

Loe rohkem

Marti Arak, juhatuse liige

„Sinu karjääritee saab DeltaE-s liikuda ainult ülesmäge. Projektide ja klientide mitmekesisus on siin märkimisväärne – mina ise olen näiteks läbi käinud tuhat erinevat tööstust. Silmaringi laienemine on siin lisaks eneseteostusele igatpidi garanteeritud.”

Mark Laas, KVJ insener

„Oleme kui hoonete kirurgid, suudame tuvastada mitmeid kohti, kust energiasäästu leida. Näiteks leidsime ühele kliendile lahenduse, kuidas neil aastas 900 tonni CO2-te kokku hoida. Meil saad tegeleda olemasolevate hoonetega ja näed, kuidas neis on süsteemid lahendatud ning Sinu kogemustepagas rikastub väga kiirelt.“

Sigrid Sepp, projekteerimise projektijuht

“Kui oled huvitatud lähenema keskkonnahoiule praktilisest aspektist, siis liitu meiega ja muudame üheskoos maailma paremaks! Sind ootab ühtne meeskond, kus töö ja sõprus sulanduvad harmooniliselt ning kus naudime igapäevaselt seda, mida teeme.”