Ettevõttest

DeltaE Inseneribüroo pakub energia- ja ressursitõhusaid täislahendusi äriklientidele. Oleme orienteeritud valdkondadele ja lahendustele, kus tasuvusaeg jääb alla viie aasta ning on võimalik saavutada kuni 90% kokkuhoidu.

DeltaE märgib muutust energiatarbimises.

Tänaseks on DeltaE üks juhtivaid energia- ja ressursitõhusaid täislahendusi pakkuvaid ettevõtteid Eestis. Ligi kolmekümnest tippinsenerist koosneva meeskonnana lahendatakse kõik probleemid järgmistes valdkondades.
delta e

Eelkäija - Hoiame Kokku Grupp

DeltaE Inseneribüroo eelkäija Hoiame Kokku Grupp alustas tegevust 2013. aastal. Ettevõte sai alguse kahe entusiastliku ajateenija ideest, mille kohaselt võimaldas avanev elektriturg alustada äri elektri müügiga eraklientidele. Paraku ei kandnud idee vilja, kuid kokkuhoid oli väga päevakajaline, seega liiguti edasi konkreetselt energiatarbimise vähendamisega.

Algusaastal oli Hoiame Kokku Grupil neli valdkonda – vesi, monitoorimine, küte ja valgustus. Pakuti lahendusi vaid eraklientidele. Aastaga avastati, et oluliselt suurem turg on ärikliendi sektoris ning sinna oma fookus ka 2014. aastal suunati.
delta e

Soovid tasuta konsultatsiooni?

Võta ühendust