Hoiame Kokku OÜ areneb kiiresti – uus brändinimi DeltaE Inseneribüroo!

delta e

DeltaE Inseneribüroo eelkäija Hoiame Kokku Grupp alustas tegevust juba viis aastat tagasi, 2013. aastal. Üldine majanduskeskkond oli kriisist taastumas ning oli selge, et varem mõnda aega hästi töötanud ressursside ekspluateerimisel põhinev majandusmudel uues keskkonnas enam ei toimi ning nii ettevõtetel kui eratarbijatel oli vaja leida viise, kuidas muutunud keskkonnas tootmist ja tarbimist optimeerida, kulusid kokku hoida ja vähem keskkonda koormata, samal ajal tootmismahtusid kasvatades ning heaolus mitte järeleandmisi tehes.

DeltaE Inseneribüroo algusaastad

Kahe noore ja entusiastliku ajateenija ideest sai alguse ettevõte, mis võimaldas alustada avaneval elektriturul elektri müügil põhinevat äri eraklientidele. See idee küll toona väga kõrgelt ei lennanud, kuid kokkuhoid oli jätkuvalt kogu majanduses väga päevakajaline valdkond, seega suunati edasised tegevused juba konkreetsemalt energiatarbimise vähendamisele.

Algusaastal oli Hoiame Kokku Grupil neli valdkonda – vesi, monitoorimine, küte ja valgustus. Lahendusi pakuti vaid eraklientidele ja üles ehitati ka oma e-pood, kust sai soetada erinevaid nutikaid tooteid energiatarbimise vähendamiseks. Aasta jooksul avastati, et äriklientide sektoris on turg oluliselt suurem ning just sellele oma fookus 2014. aastal suunatigi.

Tootmisettevõte

Brändinime muutus

2018. aastal sooviti oma brändi ümber kujundada, et kõnetada ka rahvusvahelisi kliente ning ühise mõttetöö tulemusena sündis inseneribüroole ka uus nimi – DeltaE, mis iseloomustab energiatarbimise muutust ja vastab ilmekalt ettevõtte põhitegevusele.

Tänaseks on DeltaE kasvanud üheks juhtivaks äriklientidele energiasäästmise täislahendusi pakkuvaks ettevõtteks Eestis. Ligi kolmekümnest tippinsenerist koosneva meeskonnana lahendatakse kõik probleemid energiatõhususega seonduvalt järgmistes:

  • elekter,
  • valgustus,
  • vesi,
  • küte,
  • jahutus,
  • ventilatsioon,
  • suruõhk,
  • mõõtmis- ja seiresüsteemid

Lisaks pakub DeltaE Inenergibüroo nüüdsest tootmise optimeerimise teenust. Orienteeritud ollakse sellistele valdkondadele ja lahendustele, kus tasuvusaeg jääb alla kolme aasta ning võimalik on saavutada kuni 90% kokkuhoid.

DeltaE tulevikupereseptiiv

Energiatõhususe valdkond on Eestis kui ka mujal maailmas kiiresti arenev. DeltaE on oma tegutsemisaastate jooksul toimunud energiasäästulahenduste valdkonnas üheks suureimaks ettevõtteks. Kiire arengu taustal on tekkinud ambitsioon liikuda oma teenusepakkumisega naaberriikdesse. Esialgselt sisenetakse uutele turgudele läbi Eestis tegutsevate rahvusvaliste ettevõtete, kes on juba DeltaE teenuse pakkumisega igati rahule jäänud. Veel ei sooviks esimeste klientide nimesid mainida.

Kui tegutsed eelkõige tootmises ja tööstuses ning energiakulude kokkuhoiu küsimustega ei ole süsteemselt tegeletud, siis soovitame võtta ühendust DetlaE meeskonnaga:

Marti Arak;

+372 5819 2213;

marti.arak@deltaE.ee

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga